Dla Niepublicznego przedszkola Sowia 5 stworzyliśmy stronę internetową, responsywną, z panelem administracyjnym umożliwiającym wprowadzanie nowych treści. 

Na stronie przedszkola prowadzimy również blog dla rodziców przedszkolaków. Publikowane artykuły są wypozycjonowane, stanowią nie tylko źródło wiedzy dla rodziców, ale również generują duży ruch na stronie. Dzięki temu rozwiązaniu, przedszkole Sowia 5 ma więcej zaindeksowanych podstron i pozyskała więcej leadów. 

 

Przedszkole Sowia 5
logo dla przedszkola Sowia 5

Dla naszego klienta opracowaliśmy również logotyp składający się z sygnetu i loga. Sygnet stanowi sowa – Dobrusia, która jest jednocześnie maskotką przedszkola. Występuje na wszystkich stworzonych przez nas projektach graficznych: ulotkach, plakatach, wizytówkach i banerach. 

 

Ulotki reklamowe jakie zaprojektowaliśmy dla Przedszkola Sowia 5 zwiększyły popularność przedszkola również poza internetem. Zachowany styl i kolorystyka nawiązują do strony internetowej przedszkola. 

Ulotki w formacie A6 w pełnej gamie kolorów. 

  • ulotki są skierowane do konkretnej grupy docelowej 
  • zawarty w nich przekaz jest jasny i czytelny

Główne zalety ulotki reklamowej: 

  • możliwość przekazania odbiorcom określonego komunikatu 
  •  możliwość zaprezentowania ciekawej oferty;
  •  narzędzie marketingowe, które reklamuje firmę stosunkowo niskim kosztem 
  •  statystki pokazują że ponad 50 % gospodarstw domowych przechowuje różne ulotki – warto to wykorzystać;
baner dla przedszkola Sowia 56

 

Dla naszego klienta – Przedszkola Sowia 5 –  stworzyliśmy baner reklamowy, który został zawieszony nie tylko na siedzibie firmy, ale również w miejscach, gdzie dobrze reklamuje firmę. 

Banery wykonane były z materiału typu Frontlit, drukowane są w pełnym kolorze. Umieszczane są w nich standardowo oczka co 50 cm. Materiał, z którego wykonujemy bannery reklamowe jest wodoodporny i posiada wysoką odporność na promieniowanie UV.

Jesteś zainteresowany stroną dla Twojego przedszkola?
Skontaktuj się z nami już dziś - strona internetowa dla przedszkola

lub zadzwoń 784 955 803